Убедителен старт за „Бургас спорт“ в контролите

Представителната формация на футболна академия "Бургас спорт" започна летните си контроли с разгромна победа, след като надделя срещу "Атлетик" /Каблешково/ с резултат 7:1.

До почивката бургазлии поведоха с 5 гола аванс, а след това отбелязаха още две попадения, удариха и греда.

Същевременно каблешковлии, които правят сериозни реформи и информират за амбиции за прогрес,свързани с изкачване от „Б“ в „А“ регионална група, бяха лишени от множество нови попълнения и основни състезатели, поради което, вероятно, се стигна до тази неприятна за тях загуба.

Хеттрик за "Бургас спорт" отбеляза Йоан Арабов, по веднъж точни бяха Йордан Русев, Георги Станчев, Георги Иванов и Ивайло Иванов.

Почетното попадение за "Атлетик" бе дело на Атанас Пределиев в последните минути на мача.

В края на настоящата седмица "Бургас спорт ще" срещне "Долно Езерово" в следващата си контрола, а "Атлетик" ще има визита на юношите старша възраст на "Поморие".

И двата мача са в неделя, 14 август.

20 минутен репортаж от мача "Бургас спорт" - "Атлетик" можете да откриете в Patreon, включително и лимитирана информация за регионалния футбол на аматьорско ниво в Бургаска област, новини, предавания, архивни и нови мултимедийни проекти.

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.