Георги Калоянов: “Няма как с този млад отбор да не се допускат грешки“

„Няма как с този млад отбор да не се допускат грешки. Проблемът е, че с две статични положения ни вкараха два гола. До тогава отборът на „Берое“ нямаше чиста ситуация. Хубавото беше, че второто полувреме тръгнахме да се връщаме в мача, но после пак – липса на концентрация, нормално, малко по-напред излязохме.

Това обяснявам на момчетата, че ако искат да растат във футбола, расте се в такива мачове. В лесни мачове всеки може да влезе да играе 10-15 минути при 2:1, 3:1.

За мен това е пътят, иначе кой ще го хване, това е друг въпрос.“, това заяви след поражението с 1:4 от „Берое II” /Ст. Загора/ наставникът на „Карнобат“ Георги Калоянов.

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.