Късметът лиши „Карнобат“ от 3 точки

3 минути не стигнаха на „Карнобат“, за да прегърне трите точки срещу „Сокол“ /Марково/, който се изявява изключително успешно в първите кръгове на новото първенство в Югоизточна Трета лига.

Двубоят на стадиона в Карнобат приключи 1:1, а домакините могат само да съжаляват, че в последната минута от редовното време на мача допуснаха изравнителен гол, който ги лиши от победата.

Преди това, 90 минути карнобатлии показаха отлична игра в защита, а стражът Васенев с поредни добри намеси успяваше да „заключи“ своята врата.

Резултатът бе открит от Ивайло Стойчев в 35-та минута, който завърши по отличен начин пробив и подаване от Валентин Иванов, който в тази среща се изяви като нападател.

Равенството бе фиксирано в 90-та минута, когато Ангел Рахнев приключи с гол продължително разиграване и рикошет в пеналта на „Карнобат“.

След тази среща момчетата на Нено Ненов се открояват като отбора с най-много равенства до момента – 4.

Карнобат“ заема 14-то място в таблицата с актив от 7 точки.

КАРНОБАТ“: Роман Васенев, Стилиян Станчев, Златко Ненов, Диян Паскалев /66 – Владимир Христов/, Митко Стойков, Денис Дагигов /82 – Ненко Петров/, Богослав Петков /66 – Мартин Димитров/, Ивайло Стойчев, Валентин Иванов /76 – Димитър Примов/, Мустафа Мустафа /82 – Щерю Кондов/

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.