„Карнобат“ загуби неприятно в домакински мач

Неприятна загуба с 0:4 от „Саяна“ /Хасково/ инкасираха футболистите на „Карнобат“, в среща от 9-ти кръг на Югоизточна Трета лига.

Двубоят не се разви благополучно за карнобатлии още през първата част, когато в рамките на 6 минути зрителите видяха 3 попадения във вратата на домакините.

На два пъти точен бе Димитър Алексиев (16, 20 мин.), а веднъж гол добави и Спас Милушев (22 мин.).

За 0:4 се разписа Ангел Здравчев в 66-та минута.

Въпреки положените усилия, „Карнобат“ не успя да върне дори почетен гол, а представянето на червено-черните бе на по-ниско ниво, спрямо предходните двубои, в които момчетата на старши треньора Нено Ненов показаха отлична защита и повече активност в офанзивен план.

Срещу „Саяна“ основен състезател като Валентин Иванов получи неприятна травма и бе заменен рано, а кадровите проблеми пред треньорския щаб бяха свързани и с отсъствието на още 3-4 момчета, което даде отражение и на крайното 0:4.

Въпреки това, в тима цари оптимизъм, че добрите игри и резултати предстоят.

„КАРНОБАТ“: Роман Васенев, Радомир Радев /60 – Мартин Димитров/, Диян Паскалев, Златко Ненов, Валентин Иванов /19 – Богослав Петков/, Трендафил Момчилов, Ненко Петров, Ивайло Стойчев, Мустафа Мустафа /60 - Владимир Христов/, Росен Павлов /46 – Щерю Кондов/, Денис Дагигов

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.