„Черно море“ /Бс/ излезе нахъсано, но „Камено“ прегърна победата с опит и класа

Исторически първи домакински двубой в „А“ регионална група записва дебютантът в групата „Черно море“ /Бургас/.

Създаденият преди година време отбор, селектиран от мениджъра Петьо Петров и силно подкрепен от местната футболна легенда Марин Йорданов и депутата и бизнесмен Ангел Исаев, срещна тима на „Камено“, в двубой от 2-ри кръг на стадиона Рудник.

„Черно море“ отстъпи с 2:4, като двубоят протече интригуващо, коректно и резултатно.

Гостите поведоха първи в резултата с два бързи гола в рамките на 120 секунди.

В 7-ма минута при триходова акция между Диян Стойчев, Павел Георгиев и Стоян Ненов, завърши с попадение на последният, който реализира с глава.

Само 60 секунди по-късно при пробив отляво на Християн Георгиев и подаване късо по земя към Дончев, завърши с втори гол за гостите.

Павел Вълков от домакините пусна в коридор топката към Иван Костов, той подаде към Ангел Комитов, който пък върна към Павел Вълков и така се стигна до 1:2 в 18-та минута.

В 53-тата минута зрителите видяха феноменален гол от фаул на Ангел Комитов, който изравни за 2:2.

Попадението определено бе сред най-красивите реализирани на стадиона в Рудник в последните години.

До края на мача гостите реализираха още два гола, с които приключиха срещата.

За 2:3 точен бе Диян Стойчев, който превърна в гол подаване от Красимир Михалев в 67-ма минута.

Крайното 2:4 оформи бургаската легенда Костадин Джамбазов от дузпа в 78-ма минута.

В следващата си среща „Черно море“ ще гостува на „Черноморски спортист“ /Обзор/, а „Камено“ ще е домакин на „Балкан“ /Паниница/. И двата мача са в неделя, 23 септември, от 17 часа.

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.