„Черноморски спортист“ приключи годината с успех над „Бургас спорт“

„Черноморски спортист“ /Обзор/ се наложи с 3:1 над „Бургас спорт“ (видео репортаж в Patreon), в отложен мач от 12-ти кръг на „А“ регионална група, провел се в неделя.

Два гола за домакините реализира Борислав Иванов (едното от попаденията бе от дузпа), а веднъж се разписа Никита Кара.

Точен за гостите от Бургас бе младата надежда Габриел Баръмов.

Освен 4 гола, в мача бяха регистрирани и 3 греди – две от страна на домакините и една от футболистите на „Бургас спорт“.

Двата тима бяха с преобладаваща липса на основни състезатели, като за домакините 90 минута игра ветеранът Павел Павлов, който с изявите си на терена за пореден път демонстрира класа, както и че може да играе още дълги години на едно добро ниво.

Същото може да се каже и за кметът на Обзор Христо Янев, който се появи на терена 10 минути преди края на срещата.

В есенното подреждане "Черноморски спортист" /Обзор/ е на 5-то място с актив от 28 т., а "Бургас спорт" е 8-ми с 23 т.

-> 10 МИНУТЕН РЕПОРТАЖ ОТ СРЕЩАТА „ЧЕРНОМОРСКИ СПОРТИСТ“ /ОБЗОР/ - „БУРГАС СПОРТ“ <-

-> 10 МИНУТЕН РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА „ЧЕРНОМОРСКИ СПОРТИСТ“ /ОБЗОР/ - „РОПОТАМО“ /ПРИМОРСКО/ <-

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.