„Устрем“ /Тънково/ започна убедително контролите

Участникът в „А“ регионална група Устрем“ /Тънково/ спечели дебютната си зимна контрола с изразителен резултат – 6:1 над юношите старша възраст на „Несебър“.

Възпитаниците на мениджъра Милчо Янчев първи откриха резултата с гол на Милен Маринов, а Стоян Тодоров изравни.

До края на първата част Георги Георгиев и Илми Йорданов отбелязаха нови попадения за тънковлии, които направиха резултата – 1:3.

След почивката Тодор Горенов се отчете с два гола, а Стоян Янков вкара веднъж. И двамата се появиха на терена през вторите 45 минути.

В редиците на „Устрем“ не бяха забелязани нови попълнения, но за сметка на това в игра се завърна младата надежда Янко Янакиев, който пропусна футболната есен.

10 минутен видео репортаж с избрани моменти и всички попадения от мача можете да проследите в платформата на Patreon, където на адрес Patreon.com/burgasfootball има още 20 видео репортажа от регионалните групи, предназначени изцяло за последователите на BURGAS FOOTBALL в Patreon.

Също там са още два репортажа на „Устрем“ - срещу „Балкан“ /Планиница/ (0:2) и срещу „Черно море“ /Бс/ (7:0).

Следващата контрола на „Устрем“ е на 7 февруари срещу „Българово“.

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.