„Странджанец“ /Царево/ наказа „Ропотамо“ с един, но „златен“ гол

„Странджанец“ /Царево/ прекъсна серията от няколко срещи без победа, след като се наложи минимално с 1:0 срещу „Ропотамо“ /Приморско/.

В герой за селекцията на мениджъра Калин Стоянов се превърна Иван Михайлов.

Капитанът на „Странджанец“ бе точен още през първата част.

„Играхме добре, през първата част имахме 4-5 добри положения, но вратаря на гостите направи страхотен мач. Втората част беше по-равностойна, като и двата отбора пропуснаха добри възможности за гол.

След удар на Мирослав Ламбов от нашия отбор топката срещна гредата. Отличен мач за нашия отбор изигра играча на мача Васил Морфов.", сподели Калин Стоянов за „БУРГАС ФУТБОЛ +“ на VHMEDIA.BG.

В следващата си среща „Странджанец“ ще гостува на „Звезденбург“ /Бс/ в Камено. Двубоят е на 9-ти ноември, неделя, от 14:30 ч.

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.