„Странджанец“ със слабо представяне и закономерна загуба у дома

Футболистите на „Странджанец“ /Царево/ загубиха с 1:4 от „Камено“, в мач от 5-ти кръг на „А“ Областна група. Единственото попадение за домакините бе дело на Иван Михайлов.

„Изиграхме най-слабия си мач за сезона и закономерно загубихме от силния отбор на „Камено“. Безобразно първо полувреме, в което гостите тотално ни надиграха и поведоха 0:2. След почивката успяхме да се съберем, направихме някои хубави неща и успяхме да върнем един гол. И вместо да последва натиск от наша страна, допуснахме трети и четвърти гол за „Камено“. Поздравявам победителите и им благодаря за коректната игра.“, заяви за „БУРГАС ФУТБОЛ +“ на VHMEDIA.BG Калин Стоянов.

Следващата среща на „Странджанец“ е свързана с гостуване на „Русокастро“. Двубоят по програма е на 13-ти октомври, неделя, от 16:00 ч.

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.