„Равнец“ и „Ахелой“ не излъчиха победител, остават без победи

Отборите на „Равнец“ и „Ахелой“ завършиха при резултат 1:1 в единствената съботна среща от Областните групи.

На „Ракета арена“ в Равнец двата тима си вкараха по един през двете части на мача, а зрителите видяха и дузина здрави единоборства, които за щастие не доведоха до принудителни смени.

Неостаряващият Галин Стоянов изведе гостите от „Ахелой“ напред в резултата в 38-ма минута, когато получи блестяща асистенция по въздух от играещият наставник Георги Харизанов.

Щатният голмайстор в редиците на домакините, Иван Ангелов, имаше честта да изравни за 1:1 в 49-та минута, когато получи пас от дълбочина от Александър Василев, напредна, след което изпрати топката във вратата на „Ахелой“.

Именно двамата голмайстори бяха най-активни пред противниковите врати, като чрез тях „Равнец“ и „Ахелой“ имаха възможност да вкарат още голове, но ако не бяха наистина успешните намеси на вратарите Алек Анмахян и Красимир Бакалов.

Това бе трети пореден мач без победа и за двата тима.

През новия сезон „Равнец“ е с две равенства и едно поражение, докато „Ахелой“ до момента е с три равенства.

В следващата си среща „Равнец“ ще гостува на „Равда“, а „Ахелой“ ще бъде домакин на „Бургас спорт“ /Бс/. И двата мача са на 13-ти октомври, неделя, от 16:00 ч.

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.