„Долно Езерово“ измести „Ахелой“ от третото място

Победа с 2:1 над „Ахелой“ постигна „Долно Езерово“, в отложен мач от 6-ти кръг на „Б“ Областна група Изток.

В герои за домакините от „Долно Езерово“ се превърнаха Райно Иванов и Стайко Иванов, които реализираха двата гола във вратата на гостите.

За „Ахелой“ точен бе Михаил Ралев.

“Труден мач в тежко време за игра. Много съм доволен от момчетата, играха мъжки и напълно заслужено спечелихме мача. Първото полувреме имахме доста положения за гол, но реализирахме само един. През втората част времето беше още по-тежко за игра и почти не се игра футбол. Искам да поздравя отбора на “Ахелой” - много хубав отбор са направили. Пожелавам им успех за напред!
Благодаря и на хората, които дойдоха да ни подкрепят в това лошо време. Тази победа е за тях!”, заяви мениджърът на „Долно Езерово“ Райно Иванов.

Долно Езерово“ заема 3-то място във временното класиране с актив от 16 т., като в близките дни ще има яснота на коя позиция ще зимува, тъй като предстоят отложени двубои на отборите, които в момента са на по-задни позиции - „Черноморец“ /Нс/ и „Свети Влас“.