Хеттрик на Николов и нови попълнения носят победа на „Алтай“ /Карагеоргиево/

Футболистите на „Алтай“ /Карагеоргиево/ записаха нов успех в шампионата на "Б" Областна група Център, с който се изкачиха на почетното 3-то място във временното класиране.

Възпитаниците на Айнур Мюмюнов гостуваха на „Светкавица“ /Гюльовца/ в Несебър, където победиха с 5:2.

Хеттрик за „Алтай“ регистрира Атанас Николов, а другите голове бяха на новите попълнения Лютви Али и Рамадан Сабри.

Първата част нещо не ни потръгна играта и ни вкараха два гола. През второто полувреме се представихме по-добре и закономерно стигнахме до трите точки. Поздравявам моите момчета за победата, както и съперникът за коректната игра.“, заяви за „БУРГАС ФУТБОЛ +“ на VHMEDIA.BG Айнур Мюмюнов, президент и мениджър на „Алтай“ /Карагеоргиево/.

В следващата си среща „Алтай“ ще бъде домакин на „Просеник“. Двубоят е на 17-ти ноември, неделя, от 14:30 ч. на стадиона в Руен.