Футболен календар в Областните групи (05-06.10.2019 г.)

Няма промени в датите и часовете на предстоящите двубои в Областните групи, научи „БУРГАС ФУТБОЛ +“ на VHMEDIA.BG, с изключение на двата мача, за които информирахме по-рано - „Вихър“ /Айтос/ - „Странджа Агрокорн“ /Средец/ и „Свети Влас“ - „Черноморец“ /Несебър/, които са отложени.

 

Представяме пълната програма на предстоящите двубои, за които подчертаваме, че ОС на БФС си запазва правото на промени, а ние не носим отговорност за несъстояли се срещи, отложени, променени, забавени двубои и коригирани часове.

 

05.10.2019 г., събота, 16:00 ч.

„Б“ Областна група Изток – 3 кръг:

В Равнец: „Равнец“ - „Ахелой

 

06.10.2019 г., неделя, 16:00 ч.

А“ Областна група – 5 кръг:

В Камено: „Звезденбург“ /Бургас/ - „Липа“ /Череша/

 

06.10.2019 г., неделя, 16:00 ч.

А“ Областна група – 5 кръг:

В Зайчар: „Бяла река“ /Зайчар/ - „Балкан“ /Планиница/

 

06.10.2019 г., неделя, 16:00 ч.

А“ Областна група – 5 кръг:

В Обзор: „Черноморски спортист“ /Обзор/ - „Русокастро

 

06.10.2019 г., неделя, 16:00 ч.

„А“ Областна група – 5 кръг:

В Царево: „Странджанец“ /Царево/ - "Камено“

 

06.10.2019 г., неделя, 16:00 ч.

Б“ Областна група Изток3 кръг:

В Минерални бани: „Банево“ - „Долно Езерово“ /Бс/

 

06.10.2019 г., неделя, 16:00 ч.

„Б“ Областна група Изток – 3 кръг:

В Равда: „Устрем“ /Тънково/ - „Равда“

 

06.10.2019 г., неделя, 16:00 ч.

„Б“ Областна група Изток – 3 кръг:

В Бургас, ст. „Черноморец“: „Бургас спорт“ /Бс/ - „Ветрен

 

06.10.2019 г., неделя, 16:00 ч.

„Б“ Областна група Център – 3 кръг:

В Тополица: „Бяла река“ /Тополица/ - „Алтай“ /Карагеоргиево/

 

06.10.2019 г., неделя, 16:00 ч.

„Б“ Областна група Център – 3 кръг:

В Каблешково: „Атлетик“ /Каблешково/ - „Светкавица“ /Гюльовца/

 

06.10.2019 г., неделя, 16:00 ч.

„Б“ Областна група Център – 3 кръг:

В Рудник: „Черно море“ /Бургас/ - „Сокол“ /Порой/

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.

Global site tag (gtag.js)