Станимир Митев: Сигурен съм, че ОФК „Карнобат“ ще има по-добро представяне в следващите мачове

Мисля, че горе-долу добре се представихме. Първото полувреме нямахме шанс. Направихме две грешки, допуснахме два гола. Изтървахме 4 положения през първата част. Опитвахме се да играем до последно, но при една контра-атака стана 0:3. Няма да правим трагедии. Сезонът е дълъг, ще печелим точки, ще губим, това е положението.

Има си треньор, той си решава къде и кога да ме пуска. Колкото мога ще помагам на младите момчета. Днес разочаровахме хората, надявам се, че оттук нататък, особено вкъщи, няма да допускаме такива елементарни голове и грешки. Сигурен съм, че отборът ще има по-добро представяне в следващите мачове.“, сподели след поражението с 1:3 от „Левски“ /Карлово/ опитният Станимир Митев, който зрителите видяха да се изявява в защитата на своя отбор.

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.