"Свети Влас“ и „Устрем“ /Тънково/ не се победиха

Свети Влас“ и „Устрем“ /Тънково/ завършиха 1:1, в отложена среща от 6-ти кръг на „Б“ Областна група Изток. И двата гола паднаха през първата част, като бяха отбелязани по идентичен начин.

Георги Дойчинов отбеляза за 0:1 в 14-та минута след центриране от корнер на Цветан Вутов.

В 28-ма минута Мирослав Станелов възстанови равенството при центриране от корнер на Петър Бакалов.

Ивайло Малчев от „Свети Влас“ пък пропусна дузпа, също през първата част, като ударът му бе отразен от стража на „Устрем“ Димитър Моев.

През втората част бяха показани два червени картона за състезали на гостите от Тънково.

С втори жълт картон от игра бе отстранен първо Ерик Кадиев, а след него в съблекалните пое и Тома Стоев, който вече бе заменен, но си позволи да репликира от скамейката съдийските решения.

Непосредствено след края на срещата от щаба на „Устрем“ видимо бяха силно разочаровани от съдийството в мача, като намекнаха, че последният съдийски сигнал е прозвучал няколко минути по-рано от пълните 90 минути.

За "Устрем" /Тънково/ официално футболната есен приключи, докато "Свети Влас" ще проведе още една отложена среща - с шампиона "Черноморец" /Несебър/.