Райно Иванов носи победа на „Долно Езерово“ в Равнец

„Равнец“ загуби с 1:2 от „Долно Езерово“ /Бс/, в мач от 9-ти кръг на „Б“ Областна група Изток. Това бе поредна среща за селекцията на Димитър Радев, в която неговите възпитаници не успяха да спечелят победа. Още по-неприятното е, че тимът загуби свой ценен кадър в изминалата среша, след като Георги Стоянов напусна терена принудително с тежка контузия.

Единственото попадение за „Равнец“ реализира Антоний Герджиков.

„Здрав мач и много пропуски от наша страна. Късметът пак ни изневери. Лошото е, че дадохме жертва, защото Георги Стоянов е в болница.“, сподели Димитър Радев.

В герой за „Долно Езерово“ се превърна Райно Иванов, който вкара и двата гола във вратата на домакините. Именно той коментира изминалата среща с кратък анализ за „БУРГАС ФУТБОЛ +“.

"Първото полувреме не се игра изобщо футбол, играта беше много накъсана с доста груби нарушения. Второто полувреме влязохме преобразени в мача и за 10 минути отбелязахме два гола.

Първо, Стайко Иванов навърза двама-трима футболисти по крилото и направи фамозен пас, който, ако не бях отбелязал щеше да е престъпление.

След това поведохме с 2:0 с гол от пряк свободен удър от около 30 метра. Накрая на мача допуснахме един гол.

Искам да благодаря на всички момчета, които се раздадоха на макс и въпреки многото отсъстващи, показахме характер и спечелихме мача."

След извоюваните 3 точки състезателите на „Долно Езерово“ се отправиха на допълнително занятие – банкет.

В следващата си среща „Равнец“ ще гостува на „Банево“, а „Долно Езерово“ ще бъде домакин на „Ахелой“. Двата мача предстои да се проведат в неделя, 24-ти ноември, от 14:30 ч.