Каре голове на Росен Павлов за успех на „Бургас спорт“ в Царево

„Странджанец“ /Царево/ отстъпи неприятно с 0:4 срещу „Бургас спорт“, в мач от 6-ти кръг на „А“ Областна група.

Възпитаниците на мениджъра Иван Михайлов инкасираха още през първата част на мача 4 гола, дело на Росен Павлов, който се превърна в герой за победителите от „Бургас спорт“.

"Много слаб мач от наша страна. Момчетата от „Бургас спорт“ тотално ни надиграха през първата част. Може би подценихме мача още в самото начало, което ни изигра лоша шега.“, сподели след срещата Иван Михайлов.

"Много добро първо полувреме за нас, в което отбелязахме четирите гола. Контролирахме изцяло първата част. Второто полувреме беше малко по-остро, но стана добър мач за това ниво на футбола ни.“, заяви наставникът на „Бургас спорт“ Антон Спасов, който допълни, че в тази среща тимът му е стартирал с 6 момчета на по 18 г. и едно на 16 г., факт, който не е за пренебргеване, а напротив, в плюс за развитието на отбора и младите таланти от школата на „Бургас спорт“.

В следващата си среща „Странджанец“ ще гостува на „Вихър“ /Айтос/. Двубоят е на 10-ти октомври, събота, от 16:00 ч.

За „Бургас спорт“ предстои участие в отложен мач срещу „Черно море“ /Бс/. Срещата е утре, сряда, от 16:00 ч. на стадион „Георги Генчев“ в Рудник.