Излезе програмата на „Б“ Областна група – Изток

ОС на БФС оповести програмата за спортно-състезателната 2020/21 година в „Б“ Областна група – Изток.

Планирано е новото първенство да стартира с мачове на 20-ти септември, а финалните двубои трябва да бъдат на 15-ти ноември.

 

1 кръг:

ФК "Равда" - Равда 20-09-2020 17:00 "Ветрен" - Ветрен, Бург.

"Кошарица" - Кошарица 20-09-2020 14:30 "Равнец 2011" - Равнец, Бург.

ФК "Банево" - Бургас 20-09-2020 17:00 "Свети влас" - Свети Влас

"Черноморец" - Несебър 20-09-2020 17:00 ФК "Долно Езерово" - Бургас

Почиващи отбори: "Ахелой" - Ахелой

 

2 кръг:

"Свети влас" - Свети Влас 26-09-2020 17:00 "Черноморец" - Несебър

"Равнец 2011" - Равнец, Бург. 26-09-2020 17:00 ФК "Банево" - Бургас

"Ветрен" - Ветрен, Бург. 27-09-2020 17:00 "Кошарица" - Кошарица

"Ахелой" - Ахелой 27-09-2020 17:00 ФК "Равда" - Равда

Почиващи отбори: ФК "Долно Езерово" - Бургас

 

3 кръг:

"Кошарица" - Кошарица 04-10-2020 13:30 "Ахелой" - Ахелой

ФК "Банево" - Бургас 04-10-2020 16:00 "Ветрен" - Ветрен, Бург.

"Черноморец" - Несебър 04-10-2020 16:00 "Равнец 2011" - Равнец, Бург.

ФК "Долно Езерово" - Бургас 04-10-2020 16:00 "Свети влас" - Свети Влас

Почиващи отбори: ФК "Равда" - Равда

 

4 кръг:

"Равнец 2011" - Равнец, Бург. 10-10-2020 16:00 ФК "Долно Езерово" - Бургас

"Ветрен" - Ветрен, Бург. 11-10-2020 16:00 "Черноморец" - Несебър

"Ахелой" - Ахелой 10-10-2020 16:00 ФК "Банево" - Бургас

ФК "Равда" - Равда 11-10-2020 16:00 "Кошарица" - Кошарица

Почиващи отбори: "Свети влас" - Свети Влас

 

5 кръг:

ФК "Банево" - Бургас 18-10-2020 13:30 ФК "Равда" - Равда

"Черноморец" - Несебър 18-10-2020 16:00 "Ахелой" - Ахелой

ФК "Долно Езерово" - Бургас 18-10-2020 16:00 "Ветрен" - Ветрен, Бург.

"Свети влас" - Свети Влас 18-10-2020 13:30 "Равнец 2011" - Равнец, Бург.

Почиващи отбори: "Кошарица" - Кошарица

 

6 кръг:

"Ветрен" - Ветрен, Бург. 25-10-2020 16:00 "Свети влас" - Свети Влас

"Ахелой" - Ахелой 24-10-2020 16:00 ФК "Долно Езерово" - Бургас

ФК "Равда" - Равда 25-10-2020 16:00 "Черноморец" - Несебър

"Кошарица" - Кошарица 24-10-2020 16:00 ФК "Банево" - Бургас

Почиващи отбори: "Равнец 2011" - Равнец, Бургас

 

7 кръг:

"Черноморец" - Несебър 01-11-2020 14:30 "Кошарица" - Кошарица

ФК "Долно Езерово" - Бургас 01-11-2020 14:30 ФК "Равда" - Равда

"Свети влас" - Свети Влас 01-11-2020 14:30 "Ахелой" - Ахелой

"Равнец 2011" - Равнец, Бург. 31-10-2020 14:30 "Ветрен" - Ветрен, Бург.

Почиващи отбори: ФК "Банево" - Бургас

 

8 кръг:

"Ахелой" - Ахелой 07-11-2020 14:30 "Равнец 2011" - Равнец, Бург.

ФК "Равда" - Равда 08-11-2020 14:30 "Свети влас" - Свети Влас

"Кошарица" - Кошарица 08-11-2020 14:30 ФК "Долно Езерово" - Бургас

ФК "Банево" - Бургас 08-11-2020 14:30 "Черноморец" - Несебър

Почиващи отбори: "Ветрен" - Ветрен, Бургас

 

9 кръг:

ФК "Долно Езерово" - Бургас 15-11-2020 14:30 ФК "Банево" - Бургас

"Свети влас" - Свети Влас 14-11-2020 14:30 "Кошарица" - Кошарица

"Равнец 2011" - Равнец, Бург. 14-11-2020 14:30 ФК "Равда" - Равда

"Ветрен" - Ветрен, Бург. 15-11-2020 14:30 "Ахелой" - Ахелой

Почиващи отбори: "Черноморец" - Несебър

 

*VHMEDIA.BG не носи отговорност за корекции в програмата, изготвена от ОС на БФС - Бургас

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.