Димитър Пейчев: Сладка победа за „Камено“ в Планиница, където винаги е приятно да се играе футбол

Мениджърът на "Камено" Димитър Пейчев коментира победата на своя отбор срещу "Балкан" /Планиница/ с 1:0 в руенско.

„Сладка победа, защото в Планиница винаги е приятно да се играе футбол, има емоции, има публика, настроение.

Мисля, че този мач можехме да го решим още първата част, защото пропуснахме две положения в първите минути. Оттам, нормално, те са домакини, с помощта на публиката събраха доста положителни емоции. Опитвахме се да играем футбол, теренът бе труден.

Мисля, че можем да я вземем отложената среща с „Вихър“, защото сме доста добър отбор, имаме и широчина на състава, имаме доста добра резервна скамейка. Колективът е много добър, това държа да го подчерта. Успяхме да го постигнем, въпреки, че селектирахме съсетзатели от два отбора. Трябваше ни малко време, сега всичко е окей, има настроение. Мисля, че можем да победим „Вихър“ /Айтос/.“

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.