Пропусната дузпа, автогол и равенство между „Устрем“ и „Просеник“

Любопитен мач проведоха съставите на „Устрем“ /Тънково/ и „Просеник“ в неделя на стадиона в Равда.

Двата отбора не се победиха (2:2), но направиха оспорвана продукция, в която гостите от „Просеник“ поведоха с 0:2 до почивката, а след паузата тънковлии тръгнаха да правят обръщалка на мача. И почти успяха, след като стигнаха до 2:2.

Салим Хасан и Юсеин Ахмед вкараха за „Просеник“, а селекцията на мениджъра Осман Ахмед подсказа, че няма да се съобразява с опонентите си в „Б“ регионална група Център и ще се старае да показва най-доброто от себе си в шампионатните двубои, за да се доближи максимално до Топ 3 и да обърка сметките на фаворитите за титлата.

За „Устрем“ вкара Тодор Тодоров, а автогол от гостите си отбеляза Мехмед Мехмед, който насочи топката неспасяемо във вратата на своя съотборник Ибрям Хасан.

В началото на второто полувреме дузпа за „Устрем“ /Тънково/ пропусна Милен Маринов, който изпрати топката над вратата.

Символичните домакини бяха в по-стегната формация, като бяха лишени от услугите на дузина отсъстващи играчи.

yes10 минутен видео репортаж от срещата „УСТРЕМ“ /ТЪНКОВО/ - „ПРОСЕНИК“ (2:2) yes

(съдържа всички попадения и избрани моменти от мача).

Архивни продукции, които можете да откриете в Patreon канала на BURGAS FOOTBALL:

"НЕСЕБЪР" /ЮН.СТАРША/ - "УСТРЕМ" /ТЪНКОВО/ (1:6)

„БЪЛГАРОВО“ - „ПРОСЕНИК“ (3:0)

"ЧЕРНОМОРЕЦ" /НЕСЕБЪР/ - "УСТРЕМ" /ТЪНКОВО/ (6:2)

"УСТРЕМ" /ТЪНКОВО/ - "БАЛКАН" /ПЛАНИНИЦА/ (0:2)

"УСТРЕМ" /ТЪНКОВО/ - "ЧЕРНО МОРЕ" /БУРГАС/ (7:0)

Коментарите са на публикуващите ги. Екипът на VHmedia.bg не носи отговорност за тяхното съдържание.